Diyarbakır'ın Sesi

Diyarbakır'ın Sesi

Diyarbakır'ın Sesi | DİYARIN SESİNİ DÜNYAYA ULAŞTIRIR Şanlıurfa Valisi Şıldak Seçim Koordinasyon Merkezi’nde

Şanlıurfa Valisi Şıldak Seçim Koordinasyon Merkezi’nde

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Güvenlik ve Acil Durumlar Merkezi’nde yaptığı açıklamada il genelinde güvenlik tedbirlerinin üst seviyede alındığını ifade etti. …

Şanlıurfa Valisi Şıldak Seçim Koordinasyon Merkezi’nde
Yayınlanma: Güncelleme:

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, sabahın ilk ışıkları ile birlikte Güvenlik ve Acil Durumlar Merkezi’nde seçim güvenliği ile ilgili gelişmeleri izledi. Vali Şıldak, Güvenlik ve Acil Durumlar Merkezi’ne geçerek birim yetkililerinden seçim güvenliği ile ilgili bilgi aldı. Vali Şıldak, gün içerisinde tedbirlerin hassasiyetle takip edilmesini istedi. Ardından bir değerlendirme yapan Vali Şıldak, “İlimizde oy verme işlemi saat 07.00 itibariyle başlamıştır.  Bütün sandık alanlarında ve tüm yerleşim yerlerinde güvenlik tedbirlerimizi üst seviyede almış bulunuyoruz.  Seçim Koordinasyon Merkezinde gelişmeleri yakından takip ediyoruz.  Seçimlere katılan tarafların ve bütün vatandaşlarımızın hoşgörü ve olgunluk içindeki tutumlarıyla Şanlıurfa’da seçimleri huzur ortamında gerçekleştirmeyi temenni ediyorum.” dedi. 

Bu Alana 750x100 Reklam Verebilirsiniz

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.