160x600r
160x600r
Diyanet hac organizasyonuna birincilik ödülü

Diyanet hac organizasyonuna birincilik ödülü

Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanlığı, "En Disiplinli Hac Organizasyonu" kategorisinde Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığına birincilik ödülünü verdi.

ABONE OL
20 Haziran 2024 10:37
Diyanet hac organizasyonuna birincilik ödülü
0

BEĞENDİM

ABONE OL
1200x125r

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Mekke’de Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanlığı’nın bu yıl 2’ncisini düzenlediği “Lebbeytüm Ödül Töreni”ne katıldı. Bakanlık yerleşkesinde yapılan törende, Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanlığı, 100’ü aşkın ülke arasından “En Disiplinli Hac Organizasyonu” kategorisinde birincilik ödülünü Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığına verdi.

Başkan Erbaş, ödülü, Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanı Tevfik Er Rabia’nın elinden aldı. Geçtiğimiz yıl aynı törende Diyanet İşleri Başkanlığına “Hacılarına En Fazla Hizmet Çeşitliliği Sunan Hac Organizasyonu” kategorisinde birincilik ödülü verilmişti. Ayrıca 8-11 Ocak 2024’te Cidde’de düzenlenen hac fuarında, İslam ülkeleri hac organizasyonlarının 2024 yılı haccına hazırlık, fuara katılım ve etkili hizmet sunumu yönleriyle yapılan değerlendirme sonucunda Türkiye “En etkin ülke” kategorisinde birincilik ödülü almıştı. Törende Başkan Erbaş’a, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selim Argun, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi Bircan ile Mekke Din Hizmetleri Ataşesi Dr. Ahmet Oğuz eşlik etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP